List po niemiecku o wakacjach nad morzem

Pobierz

Gralismy tez w pilke plażową i świetnie sie bawiliśmy.. Okazało się, że nie.Pisząc ten list chciałabym .Egzamin gimnazjalny 2012", M.. Miałem zaledwie parę kroków do morza.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Opis wakacji angielski.Witam Was serdecznie w nowym nagraniu z serii "Niemiecki w Podróży'.. 90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. malerisch - malowniczy.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Przykładowy opis wakacji po niemiecku.. Na początku lipca wyjechałem z rodzicami i siostrą nad morze do Międzywodzia koło Dziwnowa.. Byłam u mojej babci w niemczech.Przebywasz na wakacjach u swojej rodziny na wsi.Napisz list do kolegi/koleżanki w ktorym:-napisz w jaki sposob spedzasz wakacje.-opisz swoja pierwotna niecheć do spedzania wakacji na wsi i co szułeś jak sie ci to odmieniło.-w jaki sposób spedzasz czas z rodziną i jak jej pomagasz.-poinformuj o braku dostepu do internetu i fakcie iz nie masz mozliwosci komunikacji droga internetową.Moje tegoroczne wakacje uważam za średnio udane..

W wakacje letnie byłam nad morzem.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wakacje pojechałam do Krynicy Morskiej.. Nie może się doczekać letnich wakacji.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. 2… Czytaj więcejList po niemiecku- problem.. - posted in Pomoc w zadaniach: Witam Prosze o napisanie listu do kolegi lub kolezanki z wakacji opisując takie podpunkty: - jak sprzedzilem ostatnie ferie letnie - gdzie i zkim bylem - podac koszt pobytu i zakwaterowanie - co robilem .. Drogi Bartku Na początku tego listu chcę opowiedzieć ci o moim wyjeździe nad morze.. Można powiedzieć, że mamy już lato (der Sommer), choć kalendarzowo jest jeszcze wiosna (der Frühling) do 22 czerwca (bis 22 Juni).Czerwiec (Juni) jest w pełni, a co za tym idzie jest ciepło (es ist warm).Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. an die Ostküste - nad wschodnie wybrzeże.. Na początku poznałam koleżankę Zosię.. Moi rodzice kupili mi psa.. Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Opalałam się i pływałam.. Rano po śniadaniu szliśmy na plażę.proszę o pomoc.. Nie były one nudne, ale i nie wyróżniają się od poprzednich..

Moje wakacje spedzilam nad morzem.

Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Moze ktos mi napisac list po niemiecku o wakacjach?. Wakacje po niemiecku to dobry temat na ten moment czerwca.. jechać nad morze.. Kiedy wróciłam do domu spotkałam się z moimi przyjaciółmi.List z wakacji - po niemiecku .. *Przedstaw jej/jemu swój pomysł i napisz,skąd masz informacje.. Pozatym długo spałam.. Kazdego dnia opalalismy się.. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje/ferie.. W wolnym czasie chodziłam na zakupy z moimi przyjaciółmi.. Jechaliśmy do tego pięknego miasta samochodem.. i co najbardziej z tego lubie - podac wrazenia z pobytu i zaproponowac jedno miejsce Za zrobiony list pomoge w tworzeniu stron www .napisz po niemiecku.. ans Meer / an die Ostsee - nad morze / nad morze Bałtyckie.. in die Berge / ins Gebirge - w góryList do Przyjaciela.. .jechać nad morze po niemiecku .. *zaproponuj miejsce i termin wyjazdu.. Polish Trzeba tylko pojechać nad Morze Czarne lub nad niektóre jeziora, aby zauważyć, że woda staje się tam purpurowa.Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

(W to lato całe tłumy ludzi były nad morzem.)

Mieszkaliśmy w domu wczasowym w centrum miasteczka.. ans Meer fahren .. Jest to zwykła dyskryminacji dziesiątków milionów mieszkańców UE jadących nad Morze Śródziemne na wakacje letnie.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. list do nauczyciela po niemiecku z nad morza.Wakacje (41692) Wybór Szkoły (388) Sztuka, Kultura, .. list z wakacji z nad morza do kolezanki.. unvergesslich - niezapomniany.. Kąpaliśmy się w morzu.. Do morza było zaledwie kilkaset metrów.. Gdzie najchętniej spędzasz wakacje?. der See - jezioro.. Przeczytałam trzy książki.. (W każde wakacje cała rodzina jedzie nad morze.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.das Reisebüro - biuro podróży.. Nad morze, nad jezioro, w góry, do lasu, w tropiki.. Chodziłyśmy codziennie nad morze od rana.Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.bylem nad morzem w jantarz bylismy z rodzicami na plarzy plywalem w morzu z tata jezdzilismy .. mam nadzieje z nastepne wakacje tez ta spedzimy.. holidays - wakacje sea - morzePrzydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym) Berlin, den 13.12.2009 Liebe Ania, meine Sommerferien habe ich in Wien verbracht..

nad morzem.

*opisz możliwe formy spędzania tam czasu-w ciągu dnia i wieczorem.Manche Menschen mögen die See, andere wiederum das Gebirge.. W sierpniu często grałam na komputerze.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Każdy ma inną koncepcję na wypoczynek.Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie.. Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?. potzrebuje pilnie listu do kolezanki z nad morza (najlepiej mielno albo darlowo ) .. Przygotuj dane statystyczne dotyczace frekwencji w wyborach parlamentarnych i prezydenckich po 1989 r. Wynotuj, jakie partie polityczne brały udział w wyborach .Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. (Niektórzy ludzie lubią morze, inni tymczasem góry.). Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Leniuchowaliśmy.. )"nad morzem" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "nad morzem" po polsku .. w wakacje chciałabym wyjechać na obóz sportowy nad morze.Napisz list do koleżanki lub kolegi z Niemiec,w którym proponujesz wspólny wyjazd.. Pojechalam tam z moimi rodzicami.. Poznałam nowych ludzi.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Wakacje po niemiecku to słownictwo dotyczące lata, pogody i różnych możliwości wyjazdowych na urlop letni.. Pozatym biegałam i jeździłam na rowerze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt