Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu hobbita

Pobierz

Następnego dnia hobbit postanowił ponownie udać się do smoczej …"Hobbit" jest też bardzo dowcipnie napisany (przynajmniej w pierwszej części książki).. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie.. Moje wrażenie po lekturze "Hobbita" było jedno.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Mi osobiście bardziej …Opisz w 10 zdaniach swoje wrażenia po przeczytaniu książki w pustyni i w puszczy POTRZEBNE SZYBKOPiszę do ciebie aby opisać moje wrażenia po przeczytaniu lektury pt.,,Kłamczucha" .. Nie jest jej (a raczej jemu) łatwo, ale idzie dalej.. trzeźwiej bezstronny: smak ponownie trochę.. Ma być trójdzielna budowa (wstęp, rozwinięcie, zakończenie) …Każdej książce trzeba dać szansę i ja cieszę się, że i tym razem się nie poddałam, moja silna wola była podsycana pozytywnymi opiniami wielu czytelników, filmem, który …Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu lektury ''ten obcy''to ważne proszę o pomoc.. Zwariowane przygody rozbawiły mnie do łez.. Było to już kilkanaście lat temu i ostatnio postanowiłam sobie nieco odświeżyć tę …"Hobbit, czyli Tam i z powrotem" to pasjonująca powieść fantastyczno-przygodowa, opowiadająca o wydarzeniach, które stają się udziałem tytułowego bohatera - Bilba …UCZNIOWIE KL. 6D I ICH WRAŻENIA Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM" Na lekcjach zdalnych Uczniowie klasy 6 D prezentowali wypowiedź ustną w oparciu o …Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Moim zdaniem ta książka była ciekawa..

I za to szanuję …Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu Balladyny.

słodki, lecz bardziej gorzki, jak to z truciznami.. Ja idę 1 stycznia, gdyż chciałem zarezerwować sobie dobre miejsce.. Question from @Lilaw013 - Gimnazjum - PolskiPostanowiłam do Ciebie napisać, ponieważ chciałbym Ci opisać swoje wrażenia z wycieczki do Państwowego Teatru im.. 28.10.2014 (9:33) - …"Władca pierścieni", napisany po II WŚ, był już o wiele bardziej mroczny… O tym wszystkim myślałem przed obejrzeniem pierwszego z trzech filmów na podstawie …Drużyna na szczęście zdołała skryć się w tunelu, którym Bilbo dostał się do wnętrza Samotnej Góry.. W swojej wypowiedzi napisz, dlaczego wybrałeś/aś to wydarzenie.Mam czas do 9:00 pls szybko DAM NAJ …Recenzja powieści J. R. R. Tolkiena.. To opowiadanie nauczyło mnie , że nie wolno i nie opłaca się kłamać, ponieważ …Czytałam je z dużą ciekawością.. Był już ktoś w kinie?. Adam Mickiewicz Akcja Burza Armia Krajowa Bolesław Prus konstytucja księstwa warszawskiego …Z tej lektury dowiedziałam się o trollach,elfach ,krasnoludach ,chociaż nigdy nie spotkałam się z nimi.Moje wrażenia po przeczytaniu ,,Hobbit tam i z …Hobbit to bowiem nie tyle ekranizacja pierwszej powieści Tolkiena, która była swoistym wstępem do świata Śródziemia, prologiem do późniejszych wydarzeń, ale …Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - opisz swoje wrażenia po przeczytaniu utworu..

Jak wrażenia?

"Kamienie na szaniec" budzą różne emocje, wzruszenie, żal …Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam jak naprawdę czuje się pokrzywdzona przez los osoba.. Szczególnie podobalo mi się jaką rozwiniętą wyobraźnie miała Ania i jak …Wrażenia po premierze Hobbita.. "Hobbita…" poznałam pierwszy raz w podstawówce, była to moja lektura szkolna.. Ciągle miałam wrażenie, że Mikołajek to moje alter ego!. Autor książki potrafi przedstawić …twój - jeszcze się przypomni.. Książka zachwyciła …W czasie podróży hobbit wraz z towarzyszami i czarodziejem spotkali wiele magicznych stworzeń, m.in.: elfy, trolle, gobliny i smoki.. Spójrzmy, co dzieje się dalej, czyli po tym jaki nieproszeni goście odwiedzają …Pamiętnik z powstania warszawskiego opisz swoje wrażenia Podobne tematy.. Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. Potrafili …Podaj co najmniej dwa określenia którymi.. - MidBrainart.. Nie mogę powiedzieć, żebym czyniła to z ochotą …Ogólnie warto się wybrać, bo każdy ma swój gust i każdemu co innego się podoba.. Chłopcy ci byli odważni i waleczni.. Godzio1.. Myślę, że mógłbym zostać jednym z chłopców z placu Broni.. - reakcja zaraz po skończeniu.. Ostatnio przeczytałam książkę Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Po seansie, wrzucę małą …Autor: zwierzak9 Dodano: 10.10.2010 (14:41) Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu ''Skąpca" Moliera..

Pokazywano tam komedię pt.Moje wrażenia po przeczytaniu lektury Chłopcy z Placu Broni.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt