Inaczej podsumowanie streszczenie

Pobierz

Synonim to: agregacja, podsumowanie, kompendium, kompilacja, streszczenie, zbiór, przegląd .Podsumowanie.. Synonim to: abstrakt, konspekt, skrót, streszczenie, wyciąg, kompendium, kompilacja .Synonimy dla słowa podsumowanie, jak nazwać inaczej podsumowanie?. Słownik synonimów języka polskiego.Tak czy inaczej wieść niesie, że Boska Komedia jest hołdem dla tej miłości.. Każdy ładunek elektryczny wywołuje w otaczającej go przestrzeni zmiany, tzw. pole elektrostatyczne.Zobacz synonim podsumowanie - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 20. Osoba bez doświadczenia zaplanuje swój profil zawodowy w sposób różny od doświadczonego specjalisty.streszczenie publikacji naukowej ★★★ ABSTRAKT: wyciąg, streszczenie prac naukowych w krzyżówce Jedna-samogłoska-067 ★★★★ eliza: KONSPEKT: streszczenie wykładu ★★★★ bachaku1: KONSPEKT: szkic, zarys w krzyżówce Panorama dnia 2011-08-30 ★★★ KOMPENDIUM: streszczenie wiedzy ★★★ PODSUMOWANIE: streszczenie .gdzie k jest pewnym współczynnikiem proporcjonalności, który dla próżni jest równy 9 * 10 9 (N * m 2)/C 2.. Motywy występujące w Boskiej Komedii - motyw .Test Oświecenie - epoka rozumu, Rozdział 1 podręcznika Słowa na czasie - literatura dla Klasa II.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "streszczenie, podsumowanie" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.podsumowanie, streszczenie, skrót - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..

Podsumowanie a streszczenie .

Akcja opowiadania rozgrywa się kilka lat po I wojnie światowej.. bilans, ewaluacja, ocena, przegląd, rekapitulacja, rozrachunek, sprawozdanie, streszczenie, wyciąg, zestawienie, rozliczenie, wyliczenie, zreasumowanie, zrekapitulowanie, zsyntetyzowanie, meldunek, protokół, raport, spuentowanie, wniosek, wynik, konkluzja, pointa, .Nie za prosty, bo to ma świadczyć o WYŻSZYM wykształceniu, więc stylistyka szkolnych wypracowań odpada.Patrz: Najczęstsze błędy (Język rodem z przedszkola).. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Panny z Wilka - streszczenie, Panny z Wilka - Jarosław Iwaszkiewicz.. Latarnia w Zatoce Moskitów, pełnej mielizn i gęstych mgieł, stanowiła jedyne wskazanie bezpiecznej drogi dla statków płynących z Nowego Jorku do Panamy oraz dla ruchu .. Modlitewnik do użytku przez świeckich Kościoła.Streszczenie szczegółowe Prologos.. » streszczenie - jako przedstawiana praca pisemna.. W niektórych pracach humanistycznych podsumowanie nie jest konieczne.. Głównym bohaterem jest około czterdziestoletni Wiktor Ruben, zarządca niewielkiego folwarku o nazwie Stokroć.Streszczenie szczegółowe 1.. Podsumowanie i streszczenie to dwa terminy, które dość często stosowane są w obszarach edukacji i biznesu inaczej.. Streszczenie Uniwersytety wymagają, by pod .Hasło do krzyżówki "streszczenie, podsumowanie" w słowniku szaradzisty..

... Dante Alighieri: streszczenie.

Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Pewnego razu zaginął latarnik z Aspinwall, niedaleko Panamy.. Cel zawodowy studenta będzie wyglądał inaczej niż na przykład cel zawodowy pracownika produkcji.. Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo Jako ogólne przedstawienie sprawy.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie.. Nie za skomplikowany, bo to wcale nie świadczy o inteligencji autora.Przykład takiego tekstu znajduje się w dziale Najczęstsze błędy (Zanadto skomplikowana forma).. Bezosobowy - obiektywizm.Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera.. Synonimy słowa podsumowanie: bilans, streszczenie, przegląd, sprawozdanie, résumé, zestawienie, rekapitulacja, zarys, analiza, wyliczenie, konkluzja, zsumowanie, wniosek, wynik, relacja, raport, wyciąg, porachowanie, podliczenie, rozliczenie,Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa streszczenie to: podliczanie, zbilansowanie, zsyntetyzowanie, omówienie, rekapitulacja, wyciąg, liczenie, zestawienie, abstrakt, wytłumaczenie, bilans, plan, obliczanie, zsumowanie, spuentowanie, zarys, przekrój, analiza, koncepcja, rzut, konspekt, skrót, résumé, projekt, podsumowanie, pierworys, .Podsumowanie Na zakończenie przedstawiamy w skrócie wyniki naszych badań, wnioski płynące z przeprowadzonej przez nas analizy, konkluzje naszych rozważań..

... podsumowanie.

rekapitulacja, skrót, résumé, podsumowanie, wyciąg, konspekt, abstrakt, zarys, Dodaj stronę Synonim.ORG do pulpitu w 3 krokach.Streszczenie krótkie.. Można wspomnieć, jakie jeszcze obszary powiązane z naszym tematem nie zostały zbadane i oczekują na opracowanie.. podsumowanie.. Z drugiej strony streszczenie jest terminem używanym w biznesie na krótki dokument .Synonimy słowa "streszczenie" z podziałem na grupy znaczeniowe.. Podsumowanie to krótkie lub krótkie opisy, czasem także rozbudowane o różne wydarzenia w sztuce.. Antygona wyznaje swej siostrze, Ismenie, zamiar pogrzebania zwłok brata Polinika.W bratobójczej walce polegli obaj bracia: Polinik i Eteokles, ale obecny władca Teb, Kreon, wydał rozkaz, aby nikt nie ważył się grzebać tego, którego uznał za zdrajcę.Antygona namawia siostrę, aby wraz z nią spełniła święty obowiązek.Streszczenie krótkie.. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » streszczenie - w odniesieniu do podsumowania działalności przedsiębiorstwa.. Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie to: remanent, wniosek, wyciąg, porachowanie, zliczenie, relacja, rozliczenie, policzenie, bilans, przegląd, wynik, résumé, abstrakt, morał, zsumowanie, ewaluacja, konkluzja, sprawozdanie, streszczenie, zreasumowanie, zarys, wyliczenie, .Hasło do krzyżówki "streszczenie" w słowniku szaradzisty..

podsumowanie.

Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum .Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Karol - młodszy - jest nieuleczalnie chory.. PIEKŁO.. Głównymi bohaterami powieści są dwaj bracia, Jonatan Lew i Karol.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "streszczenie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne słowa podsumowanie to: résumé, doniesienie, morał, zreasumowanie, konkluzja, wynik, streszczenie, porachowanie, raport, podliczenie, bilans, zliczenie, analiza, sprawozdanie, wyliczenie, wniosek, zestawienie, remanent, kalkulacja, zsumowanie, rozliczenie, ewaluacja, policzenie, relacja, meldunek, abstrakt, rekapitulacja, wyciąg, przegląd, zarys, .. .ROZPOZNAJ ISTOTNE MYŚLI I FAKTY.. Znaleziono 8 wyrazów bliskoznacznych do słowa streszczenie.. » streszczenie - w kontekście streszczenia czegoś.Słowo podsumowanie posiada 182 synonimy w słowniku synonimów.. Streszczenie (rzecz.). Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Streszczenie lub skrócona prezentacja substancji w materiale.. » streszczenie - w odniesieniu do sumowania czegoś.. Wyszukanie nowego latarnika było obowiązkiem konsula Stanów Zjednoczonych rezydującego w Panamie, Izaaka Falconbridge'a.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Synonim streszczenie.. Aby pomóc Ci w streszczaniu oraz analizowaniu swoich tekstów pełnych argumentów, artykułów, tekstów naukowych, tekstów historycznych, jak również analizy ustrukturyzowanych dzieł sztuki, Resoomer daje Ci narzędzie do 'Streszczania tekstu': narzędzie edukacyjne, które identyfikuje i podsumowuje ważne idee i fakty z Twoich dokumentów.Synonimy dla słowa streszczenie, jak nazwać inaczej streszczenie?. Jonatan bardzo go kocha, spędza przy jego łóżku wiele czasu, opowiada mu o wspaniałej krainie Nangijali, dokąd wszyscy trafiają po śmierci, żeby brat się nie bał.podsumowanie synonim.. Krótkie streszczenie głównych punktów pracy pisemnej, albo jako proza, albo jako stół; skrót lub kondensacja utworu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt