Test kajko i kokosz szkoła latania wordwall

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Temat: Wprowadzenie do lektury "Kajko i Kokosz.. Skomentuj.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Wybierz szablon;Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. Klasa 4 Polski.. Skomentuj.. Audiobook.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?7) Kto ostrzegł mieszkańców grodu Kasztelana przed zbócerzmi, kiedy Kajko, Kokosz i on byli na nauce latania?. Udostępnij.. Skomentuj.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Udostępnij..

... Kajko i kokosz szkoła latania.

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Click Share .1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Test składa się z 12 pytań.. kaczmo21 2 lata temu.. złotem.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W każdym razie w Mirmiłowie jest już spokojnie.. Kolejna po Kajko i Kokosz w Krainie Borostworów gra przygodowo-zręcznościowa przeznaczona dla dzieci (od czterech lat), w całości .Kajko i Kokosz.. Szkoła latania [ebook PL - KOMIKS ], Kajko i Kokosz, Komiks, BobislawW 2008 roku na wyżej wspomnian… Czytaj więcejAUDIO-VIDEO KOMIKSScenariusz i rysunki Janusz ChristaWydawnictwoEgmont PolskaDrukEDICIA, Poznań J. Christa / Egmont Polska 2003.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Szkoły Latania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Heloo 11 miesięcy temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Udostępniam wszystkim zainteresowanym lekturą.. Szkoła latania" Janusz Christa..

Kajko i Kokosz Szkoła latania Test.

Osadź .. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale .Hodon zniknął, ale czy na pewno?. wozem.Plik Test Kajko i Kokosz.. wg Owzdrojewska.. Udostępnij.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Szkoła latania- test z lektury.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Kajko i Kokosz (kartkóweczka, online) Otwórz pudełko.. Edytuj elementy.. Szkoła latania -35% Oceń ten produkt jako pierwszy .. 10.Plik Test Kajko i Kokosz.. Wypróbuj aplikację sameQuizy .Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Skomentuj.Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajkoczy znasz Kajko i kokosz, szkoła latania.Kajko i Kokosz 2: Cudowny Lek #3 Poziom 3 ..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Polub.. Cel lekcji: poznajemy wstępne informacje na temat lektury Nacobezu: Potrafisz opowiedzieć treść komiksu, Wiesz, kim są bohaterowie i potrafisz przedstawić kilka informacji o nich, Potrafisz podać właściwą kolejność ukazanych wydarzeń.Udostępnij.. Udostępnij.. Szkoła latania" - sprawdź, gdzie kupisz najtaniej.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Miejsce akcji: Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. A Kokosz znowu jest głodny.Weihnachten - memory - Odmiana czasownika przez osoby - Weihnachten - Wortschatz - Dopasuj właściwe słowo - Aussehen, CharakterKsiążka Kajko i Kokosz szkoła latania przeczytana w całości dla mojej córki.. Motyw.. Edytuj elementy.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zmień szablon .Kajko i Kokosz.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt