Charakterystyka zewnętrzna felixa polona

Pobierz

Dom ma małą …Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Jest to stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem - dziwnie błękitnym i błyszczącym.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Szukaj: Polska Sport Sztuka Gospodarka Społeczeństwo Kultura Historia Geografia …Felix Polon.. Felix jest chłopcem …Net Bielecki‧Streszczenie‧Nika Mickiewicz‧Felix, Net I Nika Oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. prof. Stefana …Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Ma wysokie IQ …Wygląd z zewnątrz.. Mówią na niego "chudzielec".. To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Zaznacz w lekturze fragmenty przydatne do zewnętrznej i wewnętrznej charakterystyki bohaterów: • Neta Bieleckiego • Felixa Polona • Niki Mickiewicz 5.. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Na dachu zostały zamontowane baterie słoneczne.. Ma piwne oczy i blond włosy często …Polona.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i …Felix Polon - charakterystyka .Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce …Felix chodzi z Laurą..

Charakterystyka zewnętrzna.

Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z …Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika.. Człowiek zajmujący się Archowum …Profil postaci - FELIX POLON szczupły, jasnowłosy chłopak o przeciętnym wyglądzie; piwne oczy; zegarek z wbudowanym alarmem i dodatkowymi funkcjami, inne potrzebne …Rodzina Felixa Polona.. 9182 osoby lubią to · 31 osób mówi o tym.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie …Felix Polon był szczupłym jasnowłosym trzynastolatkiem o piwnych oczach.. prof. Stefana …Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Dopóki nie spotkała św. Mikołaja, chodziła bardzo skromnie ubrana, choć schludnie i … { { item.title }}Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w Milo.. Wyglądał całkiem przeciętnie.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół - Felixa Polona, Neta …Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki..

Syn dzieli jego …Charakterystyka zewnętrzna.

Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Wraz z rodzicami (matka …Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Ojciec Neta jest informatykiem.2.. 51 osób lubi to.. Dokonaj charakterystyki Felixa Polona oraz Neta Bieleckiego, bohaterów książki Rafała Kosika.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.Charakterystyka …Charakterystyka postaci Felix Polon Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. Chodzi z …4.. Może z wyjątkiem ubrania - dziś z okazji rozpoczęcia roku …Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.Bardzo szybko …1 Felix Polon 2 Wygląd 3 Rodzina 4 Charakter 5 Ciekawostki Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt