Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki jem chetnie pizze

Pobierz

Drugie śniadanie jem o 11.00 2.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli .Przetłumacz zdania.. Od czasu do czasu jem na podwieczorek lody z bitą śmietaną i rodzynkami.. 4.Moja drużyna klasowa grała przeciwko klasie 3d. 5.Wygrałam zawody w pływaniu.Niemiecki przetlumacz 2011-04-26 15:40:06; niemiecki przetlumacz?. Zwykle chodzę spać późno.cześć.. Er lacht über Utwórz zdania z podanymi spójnikami.Przetłumacz zdania na język niemiecki.. 6. najchetniej na obiad jem frytki .Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować.. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa ?Przetłumacz zdania na jezyk niemiecki.. 5Powiedz, co często ubierasz zimą.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę.. * ?- oznacza pytanue Uzupełnij pytania lub odpowiedzi: _____ oft?. Popołudniu uczę się i odrabiam zadania domowe.Język niemiecki.. PILNE!. Wybierz książkę.. 2.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki w czasie perfekt.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki :) (6 klasa)Przetłumacz zdania na jezyk niemiecki ;) 1Powiedz koleżance, że w tym płaszczu jest jej naprawdę do twarzy.. -Tak ale tylko ze słoninką.. dostałem zadanie na jutro.. - Czy Ty lubisz jajecznicę ?. Strona 61.. 5. kielbase znajdzie pani w dziale z miesem.. 2Podziękuj za komplement..

5.Przetłumacz zdania na język niemiecki.

W szkole spotykam przyjaciół.. Moi rodzice lubią kino i jazz.. Jem obiad z rodziną o 14.40.. Jem śniadanie sam, ponieważ mojej rodziny nie ma w domu.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków.. Ona jest praktycznie ubrana.. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.. 2. zazwyczaj na sniadanie jem kanapke z serem, platki sniadaniowe i jogurt.. 1 Jem chętnie pizzę.. 3.Jazda figurowa jest nudniejsza niż szermierka.. Jem Chętnie pizzę.. 1.Jaki jest wynik meczu w siatkowkę?. 2011-11-13 14:30:49; Niemiecki przetlumacz 2015-01-18 15:44:05; Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki 2011-11-09 18:35:31; przetlumacz na jezyk niemiecki 2010-10-29 14:57:28; przetlumacz na jezyk polski: 2010-10-17 22:42:20; Przetlumacz na jezyk angiellski 2012-05-25 19:20:43Przetłumacz zdania na język Niemiecki: -Jestem szczęśliwa kiedy jem obiad -Jestem radosna kiedy mój pies się dobrze czuje -Jestem zadowolona kiedy dostaję dobre oceny -Jestem szczęśliwa kiedy dostaje prezent -Jestem wściekła kiedy mPrzetłumacz podane zdania na język niemiecki..

Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.

Jest mało czasu.. 6Powiedz, że rzadko nosisz garnitur / sukienkę.. Jest mało czasu.. bardzo prosze o pomoc.. Dzieci piją chętnie kakao.. Zawsze na obiad jem zupe pomidorową z makaronem lub z ryżem.. Zwykle chodzę spać późno.. Tak, chętnie gram w piłkę nożną.. zdania są proste i napewno komuś kto umie niemiecki zadanie zajmie minute.. Jem śniadanie sam, ponieważ mojej rodziny nie ma w domu.. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".. Niemiecki.. Zadanie.. Moj brat jest fanem pitki nożnej.Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki.. 2.Zajęłam 3 miejsce w zawodach pływackich.. Lekcję kończę o 13.50 4.. 4. przepraszam gdzie znajde sok pomaranczowy?. Dzieci piją chętnie kakao.. 3Powiedz, że kupujesz tylko niedrogą odzież.. Gdzie moge zapåacit?. do tego pije mleko.. próbowałem to przetłumaczyć ale z niemca jestem totalna noga.. dzieki 1.co najchętniej jesz na obiad?. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Proszę, żeby napisać to takim prostym sposobem, bo nie uczę się długo tego języka.. 4Opisz co masz na sobie podczas egzaminu.. Moi rodzice lubią kino i jazz.. 3. co piles wczoraj na kolacje?. Napisz wtašciwe formy rzeczowników w celowniku lub bierniku..

Zadanie.Przetłumacz zdania na język niemiecki: Czy uczysz się niemieckiego?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt