Szczegółowa charakterystyka zenka wójcika

Pobierz

Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Przydatność 70% Charakterystyka Zenka Wójcika.. Zresetuj hasło Zarejestruj sie.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Jego duże zalety ujawniły się w wędrówce z domu- zaradność, samodzielność i przede wszystkim silny upór, pokonuje piętrzące się trudności i wytrwale dąży do osiągnięcia celu, czyli do odnalezienia wujka.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zenek ma bardzo ciekawy charakter.. Zenek słynął ze swojej odwagi, dumy i pracowitości.Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Był tajemniczy, często wręcz odpychający.. Słynął z odwagi, dumy, honoru, pracowitości, zatrudnił się nawet u jednego z rolników, aby odpracować pieniądze ofiarowane mu przez Ulę.Potrafił przyznać się do błędu, dlatego po tym jak oskarżył Zenka Wójcika o kradzież, a następnie zrozumiał jego motywację, udał się autobusem, by go dogonić i nakłonić do powrotu.. Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Jego matka nie żyje.. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się, postanowił uciec do wuja, Antoniego Janicy.Zenek był chłopcem skrytym, dlatego wolał towarzystwo cichej, niepozornej Uli niż przebojowej, spontanicznej Pestki..

Zenek Wójcik - charakterystyka.

Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Jest wysoki i szczupły, bardzo sprawny fizycznie.. Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Tym obcym w powieści Jurgielewiczowej jest właśnie Zenek Wójcik.. Bił syna i nie potrafił dać mu ciepła i miłości.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Posiadał gęste i ciemne włosy oraz brązowe oczy.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Był ubrany wtedy w zieloną wiatrówkę (która była już zniszczona) i obtarte spodnie..

Na pewno ocenę jego postępowania łagodzi wiedza o jego życiu ...Zenek Wójcik - charakterystyka.

-twarz ręce i szyja miały szary kolor.. Zenek Wójcik to główny bohater książki pt. "Ten Obcy".. Jedna z nich była serdeczna, gotowa do przyjaźni i powierzenia swoich sekretów, a druga zachowywała się obojętnie, kpiąco, chwilami nawet wrogo.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Proszę czekać.Charakterystyka Zenka Wójcika, tytułowego bohatera powieści "Ten Obcy" Zenka Wójcika poznajemy w wieku czternastu lat.. -ciemne, dawno niestrzyżone włosy.. Jego ojciec jest alkoholikiem, który ma swój zakład samochodowy.. Podczas pobytu, poznał dzieci, które w późniejszym czasie bardzo mu pomogły.. Miał wąskie usta, a jego policzki były chude.. Jego włosy i oczy są ciemne.. Mieszkał we Wrocławiu ze swoim ojcem.. Logowanie.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.. Jego matka zmarła wcześniej.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Przybył on do wsi Olszyny, w czasie wakacji, aby szukać wujka.. Nie potrafiąc dłużej wytrzymać z ojcem, postanawia uciec, by odszukać swojego wujka .Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera książki Jurgielewiczowej "Ten obcy" Charakterystyka bohaterów książki "Ten obcy" Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny JurgielewiczowejZenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy..

Mieszkał w Warszawie, ale uciekł z domu w poszukiwaniu swojego wuja- Antoniego Janicy.charakterystyka zenka wójcika .

Naraża życie ratując dziecko ogrodniczki przed śmiercią pod kołami wozu.. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.Jest wspaniałą i dobrą przyjaciółką - pracuje przy zbiorze porzeczek, by zwrócić przekupce skradzione przez Zenka Wójcika pieniądze.. odpowiedział (a) 06.10.2012 o 15:57: -chude policzki.. Jest wysokim, wysportowanym szesnastolatkiem o ciemnej czuprynie, dla którego rozmaite zręcznościowe wyczyny wydają się codziennością.. -zniszczone, brudne ubranie; wiatrówka i drelichowe spodnie.. Ma około 16 lat i mieszka we Wrocławiu.. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy".. Był w takim wieku, że zaczynały mu się podobać dziewczyny, dlatego dostrzegał urodę koleżanek.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Zenek uciekł z domu, ponieważ znęcał się nad nim ojciec.Charakterystyka Zenka Wójcika .. Zenek ma 16 lat, pochodzi z Wrocławia.. Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik - charakterystyka.. Rozumie zachowanie Zenka, lecz to właśnie dzięki niej chłopak zrozumiał, że kradzież i oszustwo są naganne, a wyrządzone zło trzeba naprawić..

Naraża życie ratując dziecko ogrodniczki przed śmiercią pod kołami wozu.Zenek Wójcik - charakterystyka.

Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.A oto pierwsza charakterystyka: Zenek Wójcik-Bohater lektury Ireny Jugielewiczowej pt. "ten Obcy" ma około 16 lat.. Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo namówił swych kolegów.. Ula to niezwykle miła dziewczyna.. Ma chude policzki i szeroko rozłożone, ładne brwi.. Chłopak uciekł z domu, ponieważ ojciec nadużywał alkoholu i znęcał się nad nim.Zadanie: charakterystyka zenka wójcika imię , nazwisko , wiek Rozwiązanie:osobą, którą opisuję jest zenek wójcik jest baochateremksiążki ,, ten obcy quot jego mama złarła, uciekł od ojca dla, którego tylko wódka w głowie do olszyn dotarł autobusem zatrzymał się na wyspie czwórki dzieci podążał do strychowa zenek był kilkuletnim chłopcem wcześniej z ojcem mieszkał w .Zenek był niezwykłą postacią z niezwykłym charakterem, a jego ciało zamieszkiwały dwie zupełnie różne od siebie osoby.. Jego ociec był alkoholikiem i często bił chłopaka.. Zenek Wójcik jest tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. -zraniona noga owinięta brudnym bandzażem.. Jest obcy tylko na początku, kiedy pojawia się nie wiadomo skąd i nie chce nic o sobie powiedzieć, jednak z czasem zaprzyjaźnia się z miejscowymi dziećmi i w końcu odnajduje wuja.Napisz charakterystyke Zenka z książki "Ten obcy " 2012-10-19 13:41:06 Charakterystyka Zenka Wójcika z powieści "Ten obcy " 2011-10-15 12:44:53 Załóż nowy klubZenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy.. Login Hasło Zapamiętaj mnie.. -szeroko rozłożone, ładne brwi.. Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać… Czytaj dalej →Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik to chłopiec szesnastoletni.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Gdy zmarła jego matka,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt