Test ania z zielonego wzgórza wordwall

Pobierz

Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Skomentuj.. .Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Jeżeli jesteś fanem powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" to właśnie quiz dla Ciebie!. Zmień szablon .1) Jak nazywa się autorka powieści ?. .Jak dobrze znasz Anię z Zielonego Wzgórza?. Rozwiąż test!. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Klasa 5 Polski.. Klasa 6 Polski.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Skomentuj.. jjukasz123.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 314 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. FoxyLisiasty 12 miesięcy temu.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. 10) Maryla posądziła Anię o kradzież: a) broszki, b) pierścionka, c) szala.. Motyw.. Rozpocznij quiz .. Twojim zadaniem jest wybranie lepszej książki z serii ,,Ania z Zielonego Wzgórza"..

feliks100200300 • 5 lat temu • #aniazzielonegowzgorza #lektury .

10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę!. kigiczi 16 godzin temu.. Życzę wam powodzenia!. Dorota 5 lat temu.. Osadź .. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .9) Ania, spadając z dachu, złamała: a) obojczyk, b) nogę, c) rękę.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podobne działy.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami ..

Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) miłość do natury ...Ania z zielonego wzgórza.

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Quiz w Poczekalni.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. 3Ania z Zielonego Wzgórza.. Udostępnij Udostępnij wg Tymon24.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Nauczycielką, pracuje w szkole w Avonlea b) Lekarzem, pracuje w szpitalu c) Nie zdobywa żadnego zawodu Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"Liczba wyników dla zapytania 'test ania z zielonego wzgórza': 10000+ "Ania z Zielonego Wzgórza" Teleturniej wg Sekretariat4"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza .. Ania z Zielonego Wzgórza - test Koło fortuny.. Polub.. Udostępnij.. 11) Jak kończy się powieść?. Udostępnij.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901 .. by dobiena.Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2..

Która książka jest lepsza; pierwsza, o młodości Ani, (Ania z Zielonego wzgórza) czy może ostatnia o młodości jej córki Rili?

''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza - Epizod 14 - Zamieszanie More Kids TV: Więcej z Pszczółka Maja: z Ania z Zielonego Wzgórza.. (Rila ze złotego brzegu)Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Udostępnij.. Ułożysz nazwy konstelacji zodiakalnych z rozsyp.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. kwiatuszek222 5 dni temu.. test z lekturyAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Lektury szkolne.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z lektury .Co chciała dostać Ania?. Ogólna wiedza literacka .Witam w tym głosowaniu!. a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.a) Pająka b) Mysz c) Muchę 15) Kim zostaje Ania, gdzie podejmuje pracę?. Więcej.. Skomentuj.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza.. Skomentuj.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Edytuj elementy.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych..

Dorota • 5 lat temu • #aniazzielonegowzgorza # ... Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

wg Paniodpolskiego3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt