Sprawdzian obliczenia zegarowe klasa

Pobierz

ZADANIA DLA CHĘTNYCH - KLASA 2 .. SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA VI.. Wysłany przez Joanna Palińska | | AKTUALNOŚCI, Kartkówki | 0 |.. Obliczenia zegarowe Prawda czy fałsz.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Klasa II wyjechała na wycieczkę o godzinie 6.00.. Pokoloruj zegar, który wskazujeSPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH PO KLASIE 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ Autor: Grażyna Wójcicka Konsultacje: Weronika Janiszewska, Joanna Zagórska, Maria Zaorska, Tomasz Zaorski .. obliczenia zegarowe 2 p.. Figury, bryły.. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.. wg Le28.Ćwiczenie 6.. 12 str. 99 z podręcznika.Zadania tekstowe- obliczenia zegarowe i kalendarzowe 1.. Pierwszy graf ma zachęcić dziecko do uzupełnienia drugiego.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Repozytorium:: Szkoła podstawowa Klasy 1-3:: Edukacja matematyczna.. Przykładowe zadania o znakach rzymskich, obliczeniach czasowych i kalendarzowych.. ZADANIA KLASA VI.. Poprzedni Film z moim wystąpieniem o kostkach.. ZADANIA KLASA III.. - wskazywanie, zegara z właściwą godziną.. Dzisiaj utrwalicie sobie materiał z tego tygodnia.. wg Gregorczyk.. Od 1 września do 24 grudnia tego samego roku upłynęły….. miesięce i ….. dni.. Aby wyświetlić prawidłowe rozwiązania i wynik Twojego testu, wyślij SMS o treści AP.TFU4 na nr 73068..

0%Zegary obliczenia zegarowe.

Część 1.. Musisz coś wpisać.. Imię i nazwisko ucznia:.. Zad.. Aby umieścić tę prezentację na Twojej stronie internetowej, wystarczy skopiować ten kod HTML i wkleić go na stronie.Dorysuj wskazówki tak, aby zegary pokazywały zapisaną godzinę.. Wstęp.. Zacznij rozwiązywać test!. Zad.4Kartkówka (klasa IV) - Znaki rzymskie, kalendarz, czas.. Cel ogólny: Diagnozowanie stopnia opanowania standardu - wykorzystanie wiedzy .. ( zadania zostały wybrane z arkuszy "Sprawdzian po kl.VI", zeszyty, powiększone karty pracy na tablicę, Przebieg zajęć: 1.. Opracowała Zofia Miczek, Chorzów 1 W lutym 2016 odbyła się w Warszawie jubileuszowa konferencja Stowarzyszenia .. Temat: GODZINY I ZEGARY.. - zamień na minuty.Obliczenia zegarowe i kalendarzowe - rozwiązywanie zadań.. Podróż pociągiem, który wyjechał o godzinie 8.25 i do celu dotarł o godzinie 13.49, trwała …… godzin i …… minut.. Łamigłówka Miasta Polski - Poznań.Sprawdziany matematyczne - eduwczesnoszkolna .. WróćObliczenia zegarowe; Liczby wielocyfrowe; DZIAŁ II - działania na liczbach.. Odwiedź strony i ćwicz online: - odczytywanie czasu z zegara.. Klasówka 10.3.. Rozwiążcie w zeszytach zadania 4, 7, 8 str. 97 i 98 z podręcznika.. Ala wychodzi na spacer o godzinie 15.00.. Napisz ile to minut?. podajemy godziny czasu urugwajskiego..

Zegary -obliczenia zegarowe.

Ile czasu upłynęło od .. do .. P Ile czasu upłynęło od 9:45 do 13:12?Przeczytaj rozdział w podręczniku i przeanalizuj rozwiązane przykłady.. Obliczenia zegarowe kl. 3 Prawda czy fałsz.. Dla chętnych i osób interesujących się matematyką na "+" zad.. Sprawdzian 6 Imię i nazwisko 21 23 0 26+35-14*29-36+47/2= Wyrażenia mianowane - jednostki długości 1.. - oblicz ile czasu upływa.. Klasa 3 Matematyka godziny i minuty zadania z treścią.. Rok przestępny przypada co 4 lata, wtedy, gdy liczba oznaczająca rok jest podzielna przez 4.. Wycieczka trwała 12 godzin.. SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ - OBLICZENIA ZEGAROWE.. .Sprawdzian po kl.3-ej SP.. wg Agnieszkakolodz2.. Ile godzin upłynęło od: od 9:00 do 12:00 - godzin.. Jarek jest o 3 lata starszy od Jurka.Najlepsza strona do nauki matematyki.. Kopiuj do moich zasobówPodglądUdostępnij.. wykonuje proste obliczenia zegarowe na godzinach, minutach i sekundach; IV/12.3 D P WW 1 8. wykonuje proste obliczenia kalendarzowe na dniach, tygodniach, miesiącach, latach; III/12.4 C P KO 2 9. do rozwiązywania zadań osadzonych w kontekście praktycznym stosuje poznaną wiedzę z zakresu arytmetykiodczytywanie godzin.. Obliczenia zegarowe Odkryj karty.. Zamień dodawanie na mnożenie i oblicz.. (po 1 p. za każde prawidłowe rozwiązanie) 11 - zapisywanie i porządkowanieZegar - eduwczesnoszkolna ..

Obliczenia zegarowe Test.

Ładowanie gry.. ANANAS ZA 5POPRAWNYCH ODPOWIEDZI.10.3 Test Czas i zegar, kalendarz.. Szkoła podstawowa.. ZADANIA KLASA IV.. wg Ksymeniuk.. Liczby dziesiętne * TESTY, ZADANIA INTERAKTYWNE.. jesteś tu: >matzoo.pl>klasa 3>Kalendarz i czas.. - zadania tekstowe.. Aktualna ocena:4.4 / 5.. Oceń ten zasób: Tweet.. Zegary - sprawdzian.. Otrzymasz dostęp do wszystkich klasówek i testów, oraz płatnych artykułów przez dwie godziny ( 120min )!Kopia Obliczenia zegarowe i kalendarzowe Test.. Zadanie 3 Oblicz godziny i zapisz odpowiedź.. łamigłówki nr 6, 7, 12 i 15.. Łamigłówki Urugwaj.. ZADANIA KLASA V. od 13:00 do 16:00 - godzin.Klasa 4 - Matematyka (31.03 - wtorek) Obliczenia zegarowe - wstęp Istnieje kilka popularnych sposobów na obliczenia zegarowe od .. do .. , przy czym niektóre działają tylko w konkretnych sytuacjach.. Wpisz w koło nazwy pór roku i miesięcy.. Godziny i zegary.. Janek i Jurek mają razem 23 lata.. znaki rzymskie obliczenia czasowe i kalendarzowe kartkówka - pobierz w pdf.. Klasa 3 Matematyka godziny i minuty zadania z treścią.. Zadanie 1 Odczytaj i zapisz godziny z zegarów (zwróć uwagę na kolor strzałek - godziny i minuty).. Sposób pokazany niżej jest UNIWERSALNY - czyli działa zawsze!. Cały materiał.. Liczby całkowite.. Zadanie 2 Narysuj wskazówki na zegarach.. • 3 kwadranse - _____ • pół godziny - _____ • godzina - _____ 2.Obliczenia zegarowe..

Obliczenia zegarowe Odkryj karty.

Obliczenia zegarowe Test.. SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY.Obliczenia zegarowe - Klasa 2 - megan22 - Chomikuj.pl.obliczenia kalendarzowe 1.. Mama Czarka umówiła się do fryzjera na godzinę 16:00.Obliczenia zegarowe - sprawdzian dla klasy 3.. Powodzenia!. wg Ksymeniuk.. tekstowe (pełne godziny i połowy godzin) nr 10 - dla wskazanych godzin czasu polskiego.. Wyjątkiem są te lata, gdy liczba wyrażająca rok dzieląc się przez 100 nie dzieli się przez 400, np. 1700, 1800, 1900 (dzieli się przez 100, ale nie przez 400 ), czyli 1700, 1800 i 1900 nie były latami przestępnymi.Sprawdzian z edukacji matematycznej - obliczenia zegarowe kl. III 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt