Historia w postaciach zapisana

Pobierz

Każdy z odcinków przedstawia losy wybranej postaci historycznej .Historia w postaciach zapisana Maria Stuart, królo wa Francji i Szkocji .mp4.. Seria, w oparciu o archiwalia, fragmenty biograficznych filmów fabularnych i wypowiedzi ekspertów, przybliża losy najbardziej charakterystycznych postaci historii europejskiej.Historia w postaciach zapisana (tytuł francuski: "Secrets d ' Histoire") to seria programów historycznych, realizowanych i emitowanych przez francuską telewizję publiczną.. w postaciach zapisana - Tajemnicza królowa Nefretete cykl dokumentalny 5 tys. lat temu w Egipcie panowała najbardziej tajemnicza z królowych starożytności, Nefretete.. Była nielubianą córką królowej Francji Marii Medycejskiej.. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Historia w postaciach zapisana".. Maria Stuart, królowa Francji i Szkocji Historia w postaciach zapisana .. Charyzmatyczni i nieugięci w dążeniu do celu.. Rządziła wraz ze swym mężem, wielkim faraonem Echnatonem.. Była jedną z najbardziej katolickich królowych.. To opowieści o postaciach, których decyzje zmieniały bieg.Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Historia w postaciach zapisana.Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.DOŁĄCZ DO NAS: nowego?.

Mroczni bohaterowie Meksyku Historia w postaciach zapisana .

Historia w postaciach zapisana Niezwykłe dzieje Joanny d'ArcHistoria w postaciach zapisana .. Aby zażegnać konflikty, z nakazu rodzicielskiego, poślubiła .Historia w postaciach zapisana.. Historia w postaciach zapisana (2007-) Fascynujący, wykonany z olbrzymią skrupulatnością cykl biograficzny bogaty w archiwalia, sceny fabularyzowane i wypowiedzi ekspertów ze świata historii.. Podobizna Najpiękniejszej z pięknych, jak nazywano Nefretete, znajduje się w Muzeum Egiptologii w Berlinie i nadal porusza naszą wyobraźnię.Historia w postaciach zapisana - Czarna legenda Królowej Margot.. Gospodarzem programu jest znany dziennikarz - Stephane Bern, którego przodkowie pochodzą z Polski.. To opowieści o postaciach, których decyzje zmieniały bieg historii.. Była piękna, wolna, odważna i inteligenta - nie pasowała do tamtych czasów i do dziś porusza umysły.. Opis programu: Opowieści o postaciach, których decyzje zmieniały bieg historii.. Książę Karol, wieczny następca tronu Historia w postaciach zapisana .. Cykl biograficzny bogaty w archiwalia i wypowiedzi ekspertów.. Arcyksiążę Franciszek Ferdynand 19.06.2018, 01:13 Udostępnij.. Charyzmatyczni i nieugięci w dążeniu do celu.. Historia w postaciach zapisana (2007) Secrets d'histoire - Cykl biograficzny bogaty w archiwalia i wypowiedzi ekspertów..

Burzliwe życie Wallis Simpson Historia w postaciach zapisana .

Stawali na czele mocarstw, wpływając czasem na cały świat.. Stawali na czele mocarstw, wpływając czasem na cały świat.. Tym razem film przedstawia życie i działalność arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, bratanka cesarza Franciszka Józefa .. "Historia w postaciach zapisana" (tytuł francuski: Secrets d'Histoire) to cykl filmów historycznych, realizowanych i emitowanych przez francuską telewizję publiczną.. Królowa Maria Stuart urodziła się w Szkocji, 8 grudnia 1542.. Żyła we Francji XVI wieku, rozdartej wojnami religijnymi, pomiędzy protestantami a katolikami.. "Historia w postaciach zapisana - Czarna legenda Królowej Margot" w sobotę 25 września o 21:10. red. To.M.Historia w postaciach zapisana Książę Karol, wieczny następca tronu.. Jej ojcem był król Francji Henryk II.. Niezwykłe dzieje Joanny d'Arc .Margot była bardzo zmysłową królową, kochającą życie i wszelkie jego uroki.. w postaciach zapisana (2007) Secrets d'histoire - Cykl biograficzny bogaty w archiwalia i wypowiedzi ekspertów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt