Test sprawdzający z lektury szatan z siódmej klasy

Pobierz

pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test sprawdzający znajomość lektury ,,Szatan z siódmej klasy'' Serwis zamknięty.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 6Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. 0 odpowiedzi.. 2013-01-02 19:20:09Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej: Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie zOdpowiedz na pytania..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

pytanie 1 z 15.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyWitaj na stronie Quizz.pl.. Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Dodaj komentarz.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. 2012-05-21 21:00:17 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. Agata_Froncz 3 lata temu.. 1,078 wizyt.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Najlepsze komentarze.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika Młoda Młodociana [Szkoła podstawowa] wypracowanie; sprawozdanie -1 głos.. Szatan z siódmej klasy.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. napisz charakterystykę porównawczą kolegi/koleżanki i Adama Cisowskiego z książki "Szatan z siódmej klasy"Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960..

Szatan z siódmej klasy.

Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 .» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Szatan z siódmej klasy.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. Polecane teksty: 81% Charakterystyka Odyseusza - na podstawie "Przygód Odyseusza" J. Parandowskiego.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tagi dla tego testu: test HapyTest ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Jakie mogą być tematy na wypracowanie z lektury Szatan z siódmej klasy ?. Zapraszamy"Szatan z siódmej klasy" .. był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) .. Szatan z siódmej klasy Test sprawdzający znajomość lektury Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy - test.

*.148.221) 2020 .siodmej klasy" KORNEL MAKUSZYNSKI - SZATAN Z SIODMEJ KLASY" 1.Adas ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomosci lektury pt. ,,Szatan z siodmej klasy.TestWiedzy.pl - Ogromna ilosc testow na czas ze wszystkich mozliwych kategorii.Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Inne testy z kategorii.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Sprawdzone hasła: Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. 88% Wiek XX to wiek najokrutniejszych w dziejach ludzkości wojen.. Życzę miłego rozwiązywania testu!81% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt