Piramida numerologiczna interpretacja

Pobierz

Esencje i tranzyty zaliczane są do cykli osobistych.. Wyrocznia miłości Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady.Strona Główna › Numerologia › Znaczenie liczb w numerologii.. Pasje, liczne zainteresowania oraz ciekawość wobec świata i ludzi - tym się wyróżniają.. Liczby mistrzowskie.. Zgodnie w wymaganiami ustawy GDRP (RODO) informujemy, że ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Tytuł: Interpretacja piramidy numerologicznej chaotycznej duszy :) Napisane: 18 sie 2016, o 11:11 .. Esencje.. np. o kimś, kto urodził się 3.08.1968 r. mówi się, że jest numerologiczną "ÓSEMKĄ".". Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.Piramida życia - piramida numerologiczna .. Esencje są oparte na tranzytach i wskazują lekcje do przerobienia, pokazują jakie działania będą najefektywniejsze oraz sposób postrzegania .Interpretacje 3 Wątki 7 Posty Ostatni post przez edytas 16 lip 2010, o 20:12; System Numerologiczne 2 Wątki 11 Posty Ostatni post przez ivana 6 maja 2011, o 17:47; Aktywne wątki Odpowiedzi Wyświetlone Ostatni post; Piramida Numerologiczna - jak to działa przez Tarja » 21 cze 2010, o 11:10 3 Odpowiedzi 9664 Wyświetlone Ostatni post przez .analiza , jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, piramida życia numerologia, kwadrat magiczny numerologia) i głównych konkurentów ..

Jednym ze sposobów analizowania naszego życia za pomocą numerologii jest tzw. piramida numerologiczna.

Dołączył(a): 18 sie 2016, o 11:03 Posty: 2 Podziękowań: 0: Witam Bardzo serdecznie proszę o analizę mojej piramidy numerologicznej.. Znaczenie liczb w numerologii | Fot. Jestem uczuciowa, mądra, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ale też mam pełno niepewności sobie, sprzecznych uczuć, które nie raz uniemożliwiają mi podjęcie decyzji a do tego jestem krytyczna wobec siebie i czasem też innych ludzi, czasem popadam w jakąś depresję.Podstawową interpretację piramidy kończymy wstępnymi wnioskami - z podziałem na wnioski bardziej oczywiste/jednoznaczne oraz na wnioski mniej prawdopodobne i najmniej prawdopodobne.. Sama dopiero raczkuję w tych tematach i mam w głowie lekki chaos, chociaż z tych informacji co już .Kinga jest zatem numerologiczną szóstką.. Liczby w ludzkim umyśle od wieków posiadają wielkie znaczenie.Ich symbolika towarzyszy nam, odkąd nauczyliśmy się liczyć, i trzeba przyznać, że pomaga nam w wielu zadaniach - nawet w .Wysłany: Śro 23:03, 27 Lut 2013 Temat postu: wielka prośba o piramidę numerologiczną i interpretację witam moja data urodzenia to 01.07.1978 miałem ciezkie dziecinstwo i caly czas problemy zdrowotne:(slicznie dziekujeWybrana data :4-1-1994 Numerologiczna: 28/10/1/ - 1 I cykl = 1 - formujący II cykl = 4 - produktywny III cykl = 5 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 5 II punkt zwrotny(spełnienie) = 9 III punkt zwrotny(spełnienie) = 5 IV punkt zwrotny(spełnienie) = 6 I wyzwanie (czarny szczyt) = 3 II wyzwanie.Piramida życia - interpretacja..

... Piramida numerologiczna / Piramida życia 2 ...Numerologiczne piątki cechuje aktywność i żywiołowość, jakiej nie doświadczymy w przypadku innych liczb.

Kiedyś przeczytałem tylko jedną książkę na ten temat.. Miłośnik Magii ; Użytkownicy; 2Numerologia Numerologiczna analiza Analiza imienia Obliczanie aury Ręka Fatimy Osobista roczna wibracja Biorytm Magiczna kula Magiczna kula odpowie ci na dowolne pytanie.. Żeby obliczyć jaką Ty jesteś cyfrą musisz dodać do siebie wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia tu, według przykładu: 3.08.1968 = 3 + O + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8 Otrzymasz cyfrę od 1 do 9 lub tzw.Akceptuję.. Kiedy wibruje negatywnie, może być okrutna, nieprzejednana, uparta i mściwa.. Nie wiem jak z liczb można kogoś poznać ale jeżeli się tym zajmujesz to szacun Lesza.. Fau Super Moderator: Ilość postów: 2.414 .Numerologia to bardzo ciekawa sprawa.. Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Jeśli przy obliczaniu wyzwań wynik odejmowania będzie liczbą ujemną, to przy interpretacji uwzględniamy wartość bezwzględną tej liczby (ujemnej), czyli liczbę dodatnią (lub oczywiście zero).. Są nieposkromione i mają przeogromny entuzjazm.. Share Obserwujący 1.. Zarówno do wniosków bardziej oczywistych, jak i mniej/najmniej oczywistych, najlepiej wrócić po dłuższej chwili, z pewnym dystansem, z zapasem cierpliwości do dalszej interpretacji.Interpretacja piramidy numerologicznej Interpretacja piramidy numerologicznej..

Z poniższego artykułu dowiesz się, czym jest piramida numerologiczna, jak można ją samemu obliczyć i w jaki sposób interpretować otrzymany ...Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.

Liczba postów: 3 Liczba wątków: 3 Dołączył: 02-06-2015 Reputacja: 0 #1.. Nazwa wzięła się od kształtu, który przypomina dwie połączone ze sobą podstawami piramidy.. Poza wibracjami podstawowymi, w numerologii odnajdziemy także liczby mistrzowskie.. Odpowiedz; Nowy temat; Polecane posty.. PL30 2 Napisano Styczeń 26, 2018.. Może się skuszę na sprawdzenie, wole jednak w prywatnej wiadomości.Interpretacje numerologiczne.. 47 Interpretacja portretu numerologicznego.. 48 Portret numerologiczny Jana Adama Stryki wed³ug systemu vedyjskiego .49 Graficzne wykresy cykli numerologicznych .. 53 Analiza danych portretu numerologicznego Jana Adama Stryki .szark.info - numerologia - piramida życia - piramida numerologiczna Description: Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Jeśli podczas sumowania cyfr, odpowiadających literom naszego imienia, otrzymamy liczbę, w której powtarzają się dwie te same cyfry, a więc na przykład 11, 22, 33, 44 czy 55, wówczas nie .Piramida życia - piramida numerologiczna .. (PPT) czyli interpretacje dat z zastosowaniem tarota Interpretacje numerologiczne Horoskopy natalne ROZKŁADY ZWERYFIKOWANE Liczby solariusze Pogaduchy znaczenie kart w "doniczce" Arkana duże i małe Tranzyty, .analiza , jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, cykle życia numerologia, piramida życia numerologia) i głównych konkurentów .Analiza Numerologiczna to pierwszy krok ..

Wyniki Analiz Numerologicznych mają na celu odszyfrowanie i odkodowanie konkretnych i istotnych dla Ciebie informacji zawartych w danych osobowych (data ur. , imiona i nazwiska oraz stosowane na codzień podpisy).piramida numerologiczna z cyklami kluczowymi, punktami zwrotnymi i wyzwaniami ; modyfikatory liczb kluczowych; Esencje i tranzyty.

Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Będzie zazdrosna, nietolerancyjna, cyniczna, a wręcz nawet okrutna i bezwzględna.OBLICZ SUMĘ DATY URODZENIA.. Okazują sympatię wobec wszystkiego, co je otacza, przez co bywają nieco męczące, choć z drugiej strony, są w .Zwracam się z prośbą o obliczenie i interpretację piramidy numerologicznej mężczyzny urodzonego 22.11.1974 roku.. Liczba życia - 9 Liczba duszy - 7 12-01-2014, 18:19:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 17:27:34 przez Fau.). Przez PL30, Styczeń 26, 2018 w NUMEROLOGICZNE INTERPRETACJE.. Znaczenie liczb w numerologii.. Na piramidę numerologiczną składają się liczby, które mają największe znaczenie w naszym życiu.Istotne znaczenie mają także liczby, które mają związek z naszym imieniem i nazwiskiem.. Jakie jest znaczenie liczb w numerologii?. Witam, kompletnie się nie znam na interpretacji, więc proszę o pomoc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt