Test ze znajomości lektury mikołajek do druku

Pobierz

Jetzt portofrei bestellen!Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Jaki był Koziołek wobec mamy?. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. Kto jest autorem książki?. 133 479 plików wideo?. Jaki był Koziołek?. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. pytanie 1 z 10 Jak ma na imię główny bohater filmu "Księga Dżungli"?W klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Prezenty dla Niego na Walentynki TOP 10.Inspiracją do napisania epopei były: a) wspomnienia Mickiewicza z walk toczonych na Litwie b) opowieści powstańców c) wspomnienia Mickiewicza z powstania listopadowego d) kontakty z weteranami wojen napoleońskich i pobyt w wielkopolskich dworach RozwiązanieDzisiaj Janko Muzykant test do szkoły muzycznej zapewne zdałby bez problemu, wówczas jednak zapowiedź jego talentów była tylko dziwactwem, obciążeniem i utrapieniem, przeszkodą w pracy, niezbędnej do tego, by zdobyć chleb i pokonać głód..

...test znajomości lektury Mikołajek.

Izabella_Kurowska2.. Przed czym mama go ostrzegała?. Przede wszystkim spędza on czas ze swoimi kolegami: Alcestem, Kleofasem, Gotfrydem, Rufusem, Joachimem, Euzebiuszem i Maksencjuszem.Małe rozrabiaki często wyprowadzają z równowagi swoich rodziców, a także nauczycieli i opiekunów w szkole.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakim typem ucznia jesteś?. a) sprytny b) uczynny c) uparty 3.. Opiekun klasy Mikołajka to: a. Get started for free!Test ze znajomości lektury "Nie płacz koziołku" 1.. 3 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #szkola .. Quizy o .Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Kliknij, by wydrukować .. Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Also explore over 1668 similar quizzes in this category.Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Janko nie ma szans już na starcie.. Szkoła latania" - Test Znajomości Lektury.. Rozwijanie zainteresowań i nawyków czytelniczych.. a) miś b) rowerTest: Roak to: a) wilk b) kruk .. Wejście do Samotnej Góry pomógł odnaleźć Bilbowi: a) kruk b) drozd c) smok d) pies Rozwiązanie - Przodkowie Barda pochodzili z: a) Żelaznych Wzgórz b) miasta Dal c) Rivendell d) Esgaroth ..

... "Mikołajek" - test znajomości lektury.

Powrót na górę strony.Konkurs czytelniczy: Czy znasz te lektury?. Powodzenia:)Sprawdź co wiesz o filmie "Księga Dżungli" i weź udział w konkursie w którym do wygrania film "Księga Dżungli" na DVD i inne wspaniałe nagrody!. 4.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Plik mikołajek.docx na koncie użytkownika pieczara7 • folder testy • Data dodania: 25 lut 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Potrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj.. a) szarmancki b .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Nowe blogi .. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VI SP.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

a) w pralni b) w ...Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.

Kształcenie umiejętności samodzielnego korzystania ze zbiorów bibliotecznych.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Kolorowanki do druku; Zabawy do druku; Czytanki; Bajki na dobranoc; Gry dla dzieci; Edukacja; Sudoku; Cytaty; Specjalne.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Wolne Lektury; WSPÓŁPRACA.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.a) przystań jachtów morskich b) stacja kolejowa c) centrum dowodzenia Mahdiego 9) Staś i Nel znaleźli się w El Gharak: a) zgodnie ze wskazówkami swoich ojców b) ponieważ wsiedli do niewłaściwego pociągu c) ponieważ zostali wprowadzeni w błąd przez Chamisa 10) Używane w powieści określenie "wielbłądnicy" odnosi się do: a .. Quiz w Poczekalni.. a) Józef Kraszewski b) Piotr Czajkowski c) Siergiej Michałkow 2.. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Skomentuj.. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Jak miał na imię nowy uczeń w klasie Mikołajka?. Literatura "Kamizelka" - test znajomości lektury .Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Potrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj ... 20.

Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Quiz w Poczekalni.. a) burzą b) Czarną Wołgą c) czarownicą 4.. Kategorie blogów .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Wyślij zgłoszenie.. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. Mikołajek i inne chłopaki.. Zawiera nieodpowiednie treści?. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt