Sprawdzian z latarnika klasa 7

Pobierz

Łącznie do uzyskania jest 20 punktów.. Henryk SienkiewiczEliza OrzeszkowaAdam MickiewiczStefan Żeromski.Test .. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Całość powinna Ci zająć maksymalnie 20-25 minut.Plik sprawdzian z latarnika nowa era.pdf na koncie użytkownika marinaturpin • Data dodania: 18 lip 2020.. Kto jest autorem lektury?. Rozdział 7.. Przed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Procenty.. W jaki sposób latarnik był zaopatrywany w pożywienie?. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!Latarnik - Test.. Jak wiecie.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test Latarnik, Latarnik podręcznika Lektury dla Klasa II.. Jak nazywa się teraz ta miejscowość?. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Latarnikklasa 7.Powtórzenie wiadomości-procenty 1 l i c z by t o: A.. Niedaleko jakiej miejscowości leży Aspinwall?. Śmierć pracownika.. 1) Kto napisał Latarnika a) Adam Mickiewicz b) Henryk Sienkiewicz c) Ignacy Krasicki 2) W jakim miasteczku rozgrywa się akcja Latarnik a) W Aspinwell b) W Aspinwoll c) W Aspinwall 3) Dlaczego Skawiński zgłasza się na stanowisko latarnika a) Przeżywa żałobę po stracie żony b) Chce odpocząć od życiowych niepowodzeń .Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz)..

Klucz do sprawdzianu 1 - plik pdf.

W teście znajduje się 14 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Test składa się z 12 pytań.. Latarnik Wyborczy 2019 na wybory do Sejmu i Senatu jest juz dostepny.Plik sprawdzian z lektury latarnik klasa 7.pdf na koncie użytkownika autumverbeck • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego dzialania strony konieczne jest wlaczenie obslugi Javascript.Latarnik test z tresci.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?1.. Test składa się z 12 pytań.. 7.co przywozono .Test zawiera 20 pytan.. Sprawdzian 1 - plik pdf | plik doc. możliwe że kartkowka nie pojawi się w tym tygodniu na naszej stronie www z powodów technicznych.. Zdobywaj wiedzę z chemii.nauczyciela klasa 8 sprawdziany testy Nowa Era biologia 2018. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com,Miał ktoś sprawdzian z historii Europa i świat po wiośnie ludów 2017-12-10 16:07:17; Sprawdzian klasa 7 Dział 3 "Europa i świat po wiośnie ludów " 2017-12-12 16:08:48; pisaliście co test z europa i świat po wiośnie ludów czy jest dostępny w internecie z gury dziękuje 2018-11-29 15:51:42Test zawiera 20 pytań..

Klucz do sprawdzianu 2 - plik pdf.

wprowadzające w tekst: Zagadkowe.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Za pomocą czego latarnik daje znaki w ciągu dnia, a za pomocą czego podczas nocy?. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Latarnik - test znajomości lektury Test znajomości lektury Latarnika.. Sprawdź, ile już wiesz!klasa 7 8 notatki, arkusze, testy, materiały do nauki przed egzaminem.. Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. 1) W jaki sposób zaginął poprzedni latarnik?. Sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający czy uważnie przeczytałeś nowelę "Latarnik".. Sama pisałam test z "Latarnika" bardzo podobny do tego.Latarnik - Test.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Latarnik - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Latarnik.. Konteksty, nawiązania, deformacje.. Test składa się z 12 pytań.. a) zwolnił się z posady b) przypuszcza się, że zginął w czasie burzy c) został uprowadzony dla okupu 2) Określ wiek Skawińskiego: a) około 70 lat b) około 40 lat c) około 90 lat 3) Latarnia stała się dla Skawińskiego: a) grobem i strasznym więzieniem b) namiastką .Test z lektury "Latarnik".. O zaprzyjaźnienie się z nim.. Rozdział 8.. Najstarsze prawa.Test z chemii dla klasy 7 dział 2 na podstawie podręcznika Nowa Era Chemia Nowej Ery, rozdział "Składniki powietrza i rodzaje przemian, jakim ulegają"..

Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. Zdobywaj wiedzę z historii.Sprawdziany dla książki Chemia Nowej Ery klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Oryginalny tekst notatki prasowej.. Sprawdzian 2 - plik pdf | plik doc.. Sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. by ewelinasylla .Sprawdz swoja wiedze.Test Latarnik, Latarnik podrecznika Lektury dla Klasa II.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. świat między wojnami sprawdzian klasa 6 nowa era.pdf.Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dziś klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Ma ona na celu powtórzenie zagadnień z podręcznika z działu 2.. Klucz do sprawdzianu 2 - plik pdf.. Dziś przedstawiamy kolejną kartkówkę z angielskiego z serii English Class.. Od 03.01.2021 możesz napisać do nas .Henryk Sienkiewicz.. Powtórka przed egzaminem ósmoklasisty.Sprawdziany - klasa 6-7 is feeling thankful.. Zdaj egzamin ósmoklasisty..

Latarnik - test z lektury klasa 7. elaszkolasp_68158.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdzian ze znajomości Latarnika 1.. W jakim języku (obcym) padają wtrącenia na kartach "Latarnika"?Najbardziej kompletny test z lektury Latarnik jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt