Napisz opowiadanie o dalszych

Pobierz

Drogi Uczniu, prześlij do oceny opowiadanie - na mój adres e-mail :Napisz opowiadanie o dalszych losach dziewczynki i pana Tomasza.. Powinienem był zająć się nim od dawna - pomyślał mecenas.. W noweli Bolesława Prusa pt. "Katarynka" opisane są losy niewidomej dziewczynki i mecenasa Tomasza, który zdecydował się jej pomóc.. tekst "cztery łzy' 2016-09-08 16:43:01; Napisz ciąg dalsz opowiadania "wielkie lani" z bajki robotów stanisława lema(zmyślone opowiadanie) 2017-03-09 17:05:44; Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z lektury "Ten obcy" 2011-10-07 16:29:32Napisz opowiadanie o dalszych losach każdego z braci.. Treść.. wszyscy trzej zaczęli teraz razem chodzić i poszukiwać przygód.. Bolesław Prus 'Katarynka' Zgłoś nadużycie.. Wzkazówki: 3 - Twoje opowiadanie jest kontynuacją losów bohatera, więc musisz je wymyślić.. ("Katarynka") -Biedne dziecko!. Pewnego wieczora, pewien staruszek ujrzał ze swej chatki chłopca i piękną dziewczynę.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp. Question from @War123a.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dalsze losy bohaterów noweli - opowiadanie twórcze.. Oboje bardzo się kochali i spotykali każdej nocy przy jeziorze Świteź.Katarynka - dalsze losy bohaterów..

- zawołał.Świtezianka - opowiadanie.

Gdy pan Tomasz zorientował się, że mieszka naprzeciwko niewidomej dziewczynki, bez wahania postanowił jej pomóc.napisz opowiadanie o dalszych losach każdego z braci.Królowa pszczół.. Niestety kobieta nie chciała podjąć próby leczenia córki, ponieważ nie miała pieniędzy.Napisz odpowiadanie o dalszych losach Świtezianki.. Jak co dzień czyścił wulkany, odbaobabiał .Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Powiadanie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. poleca 82% 3840 głosów.. Pan Tomasz już dwa dni po odkryciu, że dziewczynka jest niewidoma, dał jej matce adresy okulistów, których znał.. Nadaj tekstowi tytuł, zachowaj formę opowiadania fantasy, a jako myśl przewodnią wykorzystaj zdanie: "SłoZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz opowiadanie pod tytułem "Dalsze losy Skawińskiego".. Daje naj ;) 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama AsiaWoz AsiaWoz Możesz opowiedzieć o innym przypadku miłosnym który coś w niej zmienił (na dobre lub złe zależy ile dramatu chcesz) i próbować .Napisz krótkie opowiadanie twórcze na temat przemyśleń Zuzi i jej dalszych działań..

Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z książki Ten obcy.

gdy wracali do domu, zobaczyli .Obejrzyj i przeczytaj zamieszczony poniżej fragment komiksu fantasy, a następnie napisz opowiadanie o dalszych losach młodego bohatera.. Filmy.. Dwaj królewicze ruszają w świat w celu poszukiwania przygód , jednak szybko do domu wracają.. poleca85% Język polski .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z książki Ten obcy.. Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z Szóstego księżyca Daje najj.. Dominika Grabowska 20 sierpnia, 2013 język polski, Szkoła podstawowa 1 Comment.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Myślała jak przekazać dzieciom że muszą pozytywnie myśleć, mieć nowe pomysły, marzyć.. Pewnego dnia pan Tomasz wybiegł ze swego gabinetu z listą najlepszych okulistów.. Chłopak był strzelcem, a o dziewczynie wiemy niewiele.. Rozwiązania.. Filmy.. +0 pkt.2.Napisz opowiadanie o dalszych przygodach króla Dardanela, który opuścił swój zamek.. Na kartce A4 napisz charakterystykę porównawczą Stasia i Nel głównych .Napisz opowiadanie o dalszych losach każdego z braci.. Zadanie jest zamknięte.. 0 Nina znalazła się na się na Ziemi.. 1.Napisz opowiadanie o wspólnej przygodzie z wybranym bohaterem "Zemsty" Aleksandra Fredry, dzięki któremu podejmiesz dobrą decyzję w ważnej dla Ciebie sprawie.Napisz opowiadanie o dalszych losach puca bursztyna i mika 2012-10-31 08:45:32 opis bilba bagginsa 2011-03-03 17:30:31 Napisz opis przezyc wewnetrznych bilba bagginsa z hobbita 2011-05-19 15:41:48Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Obejrzyj i przeczytaj zamieszczony poniżej fragment komiksu fantasy, a następnie napisz opowiadanie o dalszych losach młodego bohatera..

Można napisać opowiadanie lub jakieś podpowiedzi jak to można zrobić.

Zadzwonił do pewnego lekarza, który mieszkał w Paryżu.. 3.Sprawdź, swój zeszyt przedmiotowy, czy są wpisane tematy, daty, podkreślenia.. ("Latarnik" Henryk Sienkiewicz) proszę o szybkie rozwiązanieBolesław Prus - Katarynka - Dalsze losy niewidomej dziewczynki - Opowiadanie.. Odpowiedz.. Treść.. Odpowiedź Guest.. Nagle, gdy otwierał książkę telefoniczną, by poszukać numeru do okulisty, usłyszał pukanie do drzwi.. Pociąg szybko pokonywał przestrzeń i przybliżał do Zenka upragniony dom.. W ich ślad postanowił pójść trzeci książę powszechnie nazywany ' głuptaskiem'.. Już wiem!Dalsze losy niewidomej dziewczynki z Katarynki.. Zastosuj narrację trzecioosobową; pisz w czasie przeszłym; zastosuj akapity na wstęp, każde wydarzenie i zakończenie; pamiętaj o dialogu i fragmencie opisu; zatytułuj opowiadanie.Mały Książę mój wiersz moje opowiadanie napisz opowiadanie napisz wiersz napisz własny wiersz twórczość własna wiersz wymyśl opowiadanie wymyśl własny wiersz..

Zadanie: napisz dalsze losy 5 bohaterów z lektury tan obcy zenek,julek.

Pomoże Ci ćwiczenie 6 s.238 - podręcznik.. Nina zawołała:-Wiem!. Dalszy ciąg książki pt. "Mały Książe" Małemu Księciu żyło się na swej planecie dostatnio.. Mur rozebrano po ślubie i ugodzie dwóch zwaśnionych od wielu pokoleń rodów.Ślub Wacława i Klary rozwiązał problem nienawiści.. +0 pkt.. Nagle ogarnęły .Przeczytaj baśń braci Grimm "Królowa pszczół".. Biegłem właśnie do sklepu po nową fascynującą grę do komputera, gdy zobaczyłem jak schodząca z chodnika starsza pani potknęła się i upadła prosto na jezdnię.Zadanie: napisz dalsze losy ebenezera scrooge a opowieść wigilijna proszę o szybką pomoc chodzi mi o to, aby ktoś podsunął pomysł o czym mogłabym Nadaj tekstowi tytuł, zachowaj formę opowiadania fantasy, a jako myśl przewodnią wykorzystaj zdanie: "Sło 2013-01-26 15:27:10; Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z lektury "Ten obcy" 2011 .Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z lektury "Ten obcy" 2011-10-07 16:29:32; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Miał rację.. Podobne zadania.Przydatność 75% Pewnego dnia odżył we mnie błędny rycerz…-napisz opowiadanie o jednej sytuacji (prawdziwej lub wymyślonej), w której zachowałeś się jak Don Kichot.. Był to jego dobry znajomy.Opowiadanie o dalszych losach Klary i Wacława w "Zemście".. Pomyślał, że są parą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt