Napisz po angielsku jak spędziłem wakacje

Pobierz

Wyobraź sobie ze jesteś na wakacjach napisz pocztówkę 1.Napisz gdzie jesteś,jaka jest pogoda 2. bylem tam razem z moją rodziną.. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji robić tego typu rzeczy.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Ludzie, którzy tam mieszkali byli bardzo mili.. Jeśli szukasz informacji o tym, jak napisać e-mail po angielsku, ponieważ czeka Cię matura z angielskiego, nie zapominaj o tym, że poza przydatnymi zwrotami, trzeba koniecznie pamiętać też o czytelnym podziale na akapity, limicie słów oraz trzymaniu się tematu podanego w poleceniu.Resztę wakacji spędziłem z kuzynostwem na wsi.. The hotel was big and beautiful.Napisz maila fo przyjaciela (po angielsku) w którym: - napiszesz gdzie spędzileś ostatnie wakacje, - opiszesz jak spędzłaeś czas, - zachęcisz go żeby spędził tam wakacje w następnym roku.wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. - Byłem w Londynie na szkolnej wycieczce.I'll remember not to fall asleep on the beach.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam wędrówki.Opis wakacji po angielsku przykład 2.. Temperatura powietrza nie spadała poniżej trzydziestu stopni Celsjusza.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy: ()..

Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.

Czasami spędzałem tam całe dnie.. Question from @Daniel991wppl - Szkoła podstawowa - Język angielskiWpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Ogólnie rzecz biorąc, tegoroczne wakacje były najlepszymi wakacjami.. Razem chodziliśmy na spacery i okrywaliśmy nieznane nam tereny.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Przydatność 60% Prywatny list do kolegi o wakacjach.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Question from @Kacperkempa85 - Szkoła podstawowa - PolskiPierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ( bylem u babci na wsi,chodzilem nad jezioro z kolegami, takze spedzalem z nimi duzo czasu.. Nigdy nie zapomnę tych dwóch miesięcy.. Wieczór spędziliśmy przy ognisku z widokiem góry.Opis wakacji po angielsku: rok w podróży.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego.Napisz 7 zdań co robiłeś w wakacje..

Po angielsku.

Mam nadzieję, że przyszłe wakacje będą równie udane.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zNapisz z opowiadanie ,,Jak spędziłem wakacje.. Wraz z moim kolegą Marcelem pływaliśmy i nurkowaliśmy w morzu.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. I saw a lot of monuments.odpowiedział (a) 21.09.2012 o 20:33.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.. Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. Poniżej umieszczam przykładowe zdania do opisu wakacji.. Wakacje spędziłam bardzo miło.. Ja podzieliłam los tych drugich ze względu na to, że rok szkolny był nadzwyczaj wyczerpujący.. Letni czas.. poleca 84 %.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Witam potrzebuję pomocy.Mam napisać minimum 5 zdań jak spędziłem wakacje w tych zdaniach mam użyć słów : spędzać,spacerować,zwiedzać,podróżować, na rowerze i na końcu mam odpowiedzieć czy podobały mi się te wakacje.Było by miło gdyby jeszcze ktoś napisał jak to się czyta..

Cześć Szymon Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.

Była to dla nas prawdziwa frajda!. W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji.. Pierwszego dnia poszliśmy na spacer po całym miasteczku.. First day I met my aunt.Spędziliśmy w Stanach prawie miesiąc i było niesamowicie.. + tłumaczenie.. Woda była bardzo ciepła i mocno słona.. Zawsze o ósmej rano, była pobudka, po czym jak codziennie jeździliśmy do pobliskiej pływalni np: Lagoona.Napisz email do koleżanki po ang wróciłeś z wakacji oPiS z gdzie i jak spędziłem wakacje opisz podróż do miejsca przedstaw opinie o tych wakacjach poinformuj koleżankę o swoich dalszych planach na wakacje i poproś żeby poleciła ci do zwiedzenia daj e miejsca w ang. Question from @Shark826 - Liceum/Technikum - Język angielskiWypracowanie pt.: `Jak spędziłam wakacje?` Jak to zazwyczaj w sQl , na pierwszej lekcji zadają nam takie wypracowanie , a ja nie zbyt dobrze pisze wypracowanka , więc nie pogradze pomocą :p Początek i koniec wiem jak napisać ale z rozwinięciem to mam problem!. Geografia.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Za najlepszą propozycje dam najj.. A teraz czas na słownictwo i zwroty.. Np: Tegoroczne wakacje spędziłem np: na obozie pływackim.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm »..

PL: Spędziłem wakacje w górach.

Czasami temperatura przekraczała 45 stopni Celsjusza.. Wto Maj 6, 2008, 20:13. mam problem mysze napisać wypracowanie na temat moich wymarzonych bardzo pproszę o przetlumaczenie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Moje wymarzone wakacje chciałabym spędzić z rodziną i przyjaciółmi w Paryżu.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem.. Napisz mi o swoich wakacjach.. Pomagaliśmy też babci w gospodarstwie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt