Sprawdzian z lektury nad

Pobierz

Jacy goście przebywali w Pisance?. Rozwiąż test!Niemnem; Nad Niemnem, test z lektury Sprawdzian znajomosci lektury "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.Nad Niemnem - test wiedzy.. c) siedemdziesiątych XIX wieku.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wypracowania z .Test wiedzy na temat lektury Sposób na Elfa.. Na jakim instrumencie grał Artur ?. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.. b) pięćdziesiątych XIX wieku.. O jakiej części ciała zapomniał Dżepetto podczas strugania Pinokia?. b) Nad prototypem nowego statku powietrznego z napędem antygrawitacyjnym c) Nad najbardziej zaawansowanym współczesnym mikroprocesorem d) Nad precyzyjnym nanorobotem do operacji neurologicznych.. Pani Łucja z wnuczkiem ArturemTest wiedzy o książce "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Wymień trzy zabawy .test z lektur, a z właściwie ze szczegółów lektury jest, delikatnie mówiąc, pomysłem słabym.. Analiza wierszy; Spotkanie z poezją; Biografie; MOTYWY LITERACKIE; MOTYWY Jak pisać o… BOHATER LITERACKI; Bohater literacki - TYP; GATUNKI literackie; TESTY Z POLSKIEGO; TABELE POLONISTYCZNE; FIZYKA w liceum; Lektury w liceum; PRACE PISEMNE w liceum.. Rozwiaz test i przygotuj sie na.. 6.Brodulka i Baśka to imiona zwierząt Elzy, jakich ?Spotkanie nad morzem - przetestuj swoją wiedzę..

Kartkówka z lektury.

5.Wymień trzy postacie fantastyczne 6.Gdzie została zakopana korona Lecha, przez kogo i dlaczego?. Ignacy Krasicki .Nad Niemnem - test wiedzy.. f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym.sprawdzian ze znajomosci lektury w Sprawdzian ze znajomosci lektury kl.IV Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem" Zaznacz poprawna odpowiedz.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Test składa się z 15 pytań.. Jan Kochanowski- wybrane fraszki, pieśni, treny.. 3.Kto wymyślił konkurs na zbieranie malin?. LOL pisze: 23 pazdziernika, 2016 o 7:34 pm.. Rozwiązanie.. 1.Kolejny test z serii lektur.. JAK ODPOWIADAĆ Z POLSKIEGO; WIERSZE w liceum.. d) osiemdziesiątych XIX wieku.. Co zrobił Pinokio, gdy Dżepetto ukończył nad nim pracę?. Sprawdzian znajomości lektury Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej Zawiera 30 pytań.. Kim z zawodu była pani Ada?. Zaloguj się lub Dołącz do Klubu.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

sprawdzian z jezyka polskiego.

Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Bo co z niego wynika, że ktoś ma lepszą pamięć, ktoś zapamiętuje pierdółki de facto (tzw. wiedza krzyżówkowo-teleturniejowa- ja np. zawsze się tym pasjonowałem i lubiłem, ale ważniejsze jest jednak rozumienie)Test z lektury dla klas IV ,,Spotkanie Nad Morzem.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian wiadmomości z Balladyny Juliusza Słowackiego Odpowiedz na pytania: 1.Nad jakim jeziorem rozgrywają sie wydarzenia?. 1) Kiedy Justyna po raz pierwszy spotykała się z Jankiem w powieści ?. Pobierz.. Jak nazywał się pies pani Ady?. Odpowiedzi na test na dole artykułu!. Kto tymczasowo zamieszkał w willi pani Ady.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.LEKTURY.. Jak dobrze pamiętasz treść książki Sposób na Elfa?. a .Eliza Orzeszkowa, "Nad Niemnem" - test z lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz z lektury "Nad Niemnem" - Test.. Sprawdź, jak dobrze znasz jedną z najsłynniejszych powieści pozytywistycznych.. Od ilu lat gadający świerszcz mieszkał w izbie Dżepetta?. Glowna bohaterka ksiazki miala na imie:plan wydarzen lektury "spotkanie nad morzem "mam takie zadanie domowe ulozyc plan wydarzen zposiadasz sa wystarczajace do zblizajacego sie sprawdzianu z lektury Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.Lektury..

... Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!

2.Jak miał na imię piesek Ady Rudzkiej ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Pobierz materiały: Eliza Orzeszkowa "Nad Niemnem".. Other.Poniżej znajdziecie test/sprawdzian ze znajomości lektury!. Dlaczego Danusia biła się na plaży z nieznanym chłopcem ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Pniaczek, z którego powstał Pinokio był: 5.. PRACA DOMOWA.. Tym razem to Spotkanie nad morzem.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Jak brzmiało pełne, prawdziwe imię Elzy?. Oczywiście chodzi o lektury oznaczone w podstawie programowej gwiazdką (*), a których znajomość całości obowiązuje na egzaminie.. Najwyższy więc czas, aby sprawdzić swoje szczęśliwe… gwiazdy.. a) Kiedy wracała sama z kościoła b) Kiedy wracała z Martą z kościoła c) Kiedy spacerowała po polu, na którym pracował Janek d) Kiedy spacerowała z Martą po lesie 2) Na jakim instrumencie grał ojciec Justyny?. Z jakiego miasta pochodziła Danusia?. Akcja powiesci rozgrywa sie w latach osiemdziesiatych wieku XIX, nastepuja jednak odwolania do czasu powstania styczniowego, ktore traktowane jest..

"Wesele" - sprawdzian z treści lektury.

Kto wychowywał Elzę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Akcja "Nad Niemnem" toczy się w latach: a) dziewięćdziesiątych XIX wieku.. Rozwiąż test!Test z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.. Sprawdzian.. Nad Niemnem.. którzy chcą wnieść do swojej rodziny więcej spokoju oraz nauczyć siebie i swoje dzieci sztuki panowania nad myślami i emocjami oraz bycia "tu i teraz".. Dom z widokiem na morze i pierwsze upragnione wczasy nad morzem - tak główna bohaterka czyli Danusia spędza swoje wymarzone wakacje.. Dzięki niemu dziecko zyska .a) Nad stworzeniem androida - żołnierza idealnego.. Dlaczego Danka pojechała nad morze?. Dlaczego Dżepetto trafił do więzienia?Test z treści Spotkanie nad morzem.. Władysławowo - to właśnie na plaży Danusia spotkała niewidomą Elzę.Nad Niemnem Eliza Orzeszkowa - Nad Niemnem.. Kim była Franciszka ?. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Test z książki "Spotkanie nad morzem".. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test Eliza Orzeszkowa - Nad Niemnem, Eliza Orzeszkowa - Nad Niemnem podręcznika Lektury dla Klasa II.. 4.Kto wygrał tą rozgrywkę i w jaki sposób?. Szkoła latania - test wiedzy.. 2.Kim naprawdę był Pustelnik i co się z nim stało?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt