Pytania odpowiedzi do lektury hobbit

Pobierz

Gdzie mieszka Bilbo?. PRAWDA.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. b) barze Pod Zdechłym Szczurem.. Najlepsza odpowiedź.. 2.Jakie zdanie o hobbicie mają krasnoludy?. miały ognisko na polanie w lesie i hobbit poszedł zobaczyć co tam jest , a potem przyszły ksrasnoludy i złapili ich do worków i zastanawiali jak ich upiec bądź ugotować potem gandalf zaczął je trollować udając głosy ich a potem zamieniły sie w kamień bo wstało słońce :) Najlepsza odpowiedź.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Bliżej nieokreślony, przenosi czytelnika w świat zjawisk i postaci fantastycznych.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1.. Pytanie 2.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Jeśli chcesz zdobyć dodatkową ocenę, to odpowiedzi do zamieszczonych pytań przynieś w dzień, w którym odbędzie się sprawdzian ze znajomości treści.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?Hobbit lektura odpowiedz na pytania.. Żądło.. Jaka była pora roku, gdy Bilbo wyruszył na wyprawę?. Latanie; Bycie niewidzialnym; Stopowanie czasu na dobę; Żadna z powyższych odpowiedziZapisz odpowiedzi na podane pytania.. Tolkien).. Czy John Ronald Reuel Tolkien (autor) napisał inne książki niż Hobbit, czyli tam i z powrotem..

zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.

Jak nazywa się miecz Bilbo?. Rozpocznij test.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Motywują do.. +0 pkt.Oceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. (lektura hobbit) 1.Co Bilbo myśli o krasnoludkach?. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. W jaki sposób zginął smok.. Kto uwolnił krasnoludy z niewoli?Odpowiedz na pytania na podstawie lektury ''Hobbit czyli tam i spowrotem'' Tylko bez błędnie, a to są odpowiedzi a,b,c.. Rozwiązanie.Test zawiera 30 pytań.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. w Nibylandi w Rivendell w Bag End pod Pagórkiem w Mrocznej Puszczy na Księżycu 3.Super!. Z pewną ostrożnością można określić to jako "dawno, dawno temu…", ale trzeba pamiętać, że w gatunku fantasy nie określa się dokładnie .~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Test składa się z 12 pytań.. Zachęcam do skorzystania z okazji zdobycia oceny, a tym samym lepszego przygotowania się do sprawdzianu.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury hobbit tolkien lektura testTest z lektury "Syzyfowe Prace" Test.. Ile lat ma Bilbo w chwili wyruszenia z domu?.

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

Test składa się z 19 pytań.. Bardowi.. Zastanów się i napisz, jakich tez dowodzą.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. W jaki sposób Elrond odczytał tajne litery na mapie krasnoludów?. Test składa się z 12 pytań.. W wiosce krasnoludów.. A.Marzenia nadają sens życiu człowieka.. 17.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Odpowiedz.. Dlaczego krasnoludy przybyły do Bilba na naradę?. "Hobbit" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. 1.Poniżej zamieszczam pytania do lektury ,,Kamienie na szaniec".. Zielonym Smokiem c) karczmie Glodny Wilk d) barze Pod Zdechlym SzczuremTest z lektury - jak dobrze znasz .Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. 2.Pytania i odpowiedzi · Bohaterowie posługują się inną rachubą czasu, · Bardzo ważną pozycję zajmują w tym świecie postaci z wiedzą tajemną - magowie czy czarodzieje, aczkolwiek trzeba.. · Mieszkańcy całego uniwersum Tolkiena mają swoją mitologię, opowieści historyczne, poza językami każdej krainy .Rozwiązanie.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a .Gandalfowi.. Tolkiena.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Pytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.

Rozwiąż test!Co sprawiał pierścień znaleziony przez Hobbita?. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Bilbo spotkal sie z czlonkami wyprawy w dzien wyruszenia w strone Samotnej Gory w: a) szynku Pijany Pajac b) gospodzie Pod.. 2/193 Przeczytaj podane argumenty.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów i towarzyszącego im hobbita do zajmowanej przez smoka w celu odzyskania zagarniętych skarbów i dawnej siedziby krasnoludów.. Prosciutki :) - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla.Tak samo jak ludzie czyja strach, glod, tesknote za domem, radosc .J Hobbit test z lektury z. odpowiedziami.. Można go nazwać "czasem magicznym", baśniowym.. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" to znakomita powieść angielskiego .Ułóż piętnaście pytań dotyczących lektury " Hobbit, czyli tam i z powrotem ".Zapisz do nich odpowiedzi.. Question from @Zuzia1408 - Szkoła podstawowa - PolskiĆwiczenia: HOBBIT..

Test z lektury - jak dobrze znasz ksiazke?

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Przygotuj 10 pytań do lektury ''Hobbit'' z odpowiedziami (bardzo trudne pytania)Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. 4/194 Wybierz jeden z podanych niżej tematów, a następnie przedstaw w punktach argumenty, którymi można się posłużyć do uzasadnienia.. +0 pkt.. Pytanie 3.. Serwis zamkniety.. 1.Kto jest głównym bohaterem ksiązki "Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. Klasa 6 Polski Hobbit.Odpowiedz.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Odpowiedź Guest.. Lecz po .Hobbit czyli tam i z powrotem - opracowanie lektury.. Jak nazywa się główny bohater książki?. Autorem książki jest John Ronald Reuel Tolkien.. Kto porwał Bilba i krasnoludy, gdy schronili się w skalnej jaskini?. W karczmie.. Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie Odkryj karty.. Pytanie 1.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. c) karczmie Głodny Wilk.. 1.Rozwiaz test ze znajomosci lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem piora J R R Tolkiena.. Pasja Tolkiena - Krzyżówka z hasłem // odp.Zgłoś.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt